Mail Boxes Etc. Pruszków
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TWOJEJ FIRMY

Laser

Grawerowanie

Grawerowanie laserem to najdokładniejsza technika znakowania przedmiotów użytkowych takich jak: długopisy, ołówki, breloczki, szyldy, tabliczki, identyfikatory czy nagrody. Grawerujemy w różnego rodzaju materiałach: laminat, drewno, metale, sklejka, guma oraz korek!

Grawerowanie tabliczek i szyldów

Wykonujemy grawerowane laserowo tabliczki pamiątkowe, szyldy, tabliczki opisowe i znamionowe, tabliczki na drzwi i wszelkiego rodzaju szyldy.

Grawerowanie dyplomów

Grawerujemy laserowo dyplomy i certyfikaty, jako materiał wykorzystujemy z podkładami drewno, plexi, szkło i różnego rodzaju metale.

Grawerowanie indenyfikatorów

Grawerujemy identyfikatory osobowe dla firm i instytucji takich jak: urzędy, gabinety lekarskie, szpitale, banki, restauracje, hotele itp.

Grawerowanie materiałów reklamowych

Zamujemy się grawerowaniem materiałów reklamowych. Grawerujemy na przedmiotach użytkowych takich jak: długopisy, ołówki, breloczki, pamięci przenośnych, kubki termiczne.

Grawerowanie tabliczek znamionowych

Za pomocą lasera wytwarzamy trwałe tabliczki znamionowe lub znakowane, na których informacje o produkcie są umieszczone w formie najdrobniejszych detali.

Grawerowanie - nietypowe zlecenia

Nie boimy się wyzwań i podejmujemy się nietypowych zleceń. Grawerujemy na wszystkich przedmiotach i materiałach na, których możemy uzyskać porządany efekt..